KARACAÖREN 250 KONUT ANAHTAR TESLİM İŞLEMLERİ 31 EKİM 2017 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR UZATILMIŞTIR

KARACAÖREN TOKİ KONUTLARI

250 KONUT, TÜM KONUT SAHİPLERİ İÇİN KONUT/ANAHTAR TESLİMİ

7 EYLÜL 2017- 31 EKİM 2017 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR.

KDV KANUNUNA GÖRE KONUT TESLİMİ AŞAMASINDA ÖDENECEK OLAN KONUT SATIŞ BEDELİNİN %1’İ ORANINDAKİ KDV TUTARINIZ PEŞİN ALINMAYACAK, TAKSİT ÖDEMELERİNİZE YANSITILACAKTIR. TESLİM AŞAMASINDAKİ DASK ÖDEMENİZ VE KDV TAKSİTLENDİRME İŞLEMİNİZ YİNE HALKBANKASI PURSAKLAR ŞUBESİNDE YAPILACAKTIR. KAT MÜLKİYETİ KANUNU 20. MADDESİ VE İLGİLİ MADDELERİ GEREĞİNCE, SİTE YÖNETİMİNİN KURULMASI, SİTE YÖNETİMİ ORTAK GİDER AVANSININ KONUT SAHİPLERİ TARAFINDAN, VERİLEN SÜRELER İÇERİSİNDE SİTE YÖNETİMİ HESABINA ÖDENMESİ GEREKMEKTEDİR. KONUTLARIN MERKEZİ SİSTEM OLMASI SEBEBİ İLE KARACAÖREN TOKİ KONUTLARININ İKAMETE VE OTURUMA AÇILABİLMESİ İÇİN SİTE YÖENETİMİ ORTAK GİDER AVANSI İÇİN BELİRLENEN TUTARIN, SİTE YÖNETİMİNİN HESABINA SÜRESİ İÇERİSİNDE YATIRILMASI GEREKMEKTEDİR. HAK SAHİPLERİ TARAFINDAN KURULAN SİTE YÖNETİMİ, ORTAK ALAN ABONELİKLERİNİ YAPTIRABİLDİKTEN SONRA KONUT ELEKTRİK, SU, DOĞALGAZ VS. ABONELİKLERİ AÇIK HALE GELEBİLECEKTİR. 20 EYLÜL 2017 TARİHİNDE HAK SAHİPLERİNDEN OLUŞTURULMUŞ OLAN SİTE YÖNETİMİNİN BU KONUDAKİ AÇIKLAMALARI www.tobas.com.tr de DUYURULAR BÖLÜMÜNDEN YAYINLANMAKTADIR.

KONUT ANAHTAR TESLİM İŞLEMLERİ KARACAÖREN TOKİ KONUTLARI B2-7 BLOK KAPICI DAİRESİNDE YAPILMAKTADIR.

TESLİM İÇİN GEREKLİ BELGELER

  • KDV MAKBUZU-FATURASI (ASLI)
  • NÜFUS CÜZDANI (FOTOKOPİSİ 1 ADET)
  • KONUT SATIŞ SÖZLEŞMESİ (FOTOKOPİSİ 1 ADET)
  • VARSA VEKÂLETNAME ASLI VE 1 ADET FOTOKOPİSİ İLE VEKİLİN 1 ADET NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  • İŞTİRAKLİ KONUT SAHİPLİLİĞİNDE YUKARIDAKİ BELGELERE EK OLARAK, TÜM İŞTİRAKÇİLERİN NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİLERİ İLE TESLİME BİRLİKTE GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
  • VERASETLİ KONUT SAHİPLİLİĞİNDE YUKARIDAKİ BELGELERE EK OLARAK TÜM VARİSLERİN NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİLERİ İLE TESLİME BİRLİKTE GELMELERİ VE 1 ADET VERASET İLAMI FOTOKOPİSİ GETİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.

TOBAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ  

 0 312 340 58 58 DÂHİLİ 127 -129