KARACAÖREN TOKİ KONUTLARINDA KONUT SATIŞ SÖZLEŞMESİ İMZALAMA TARİHİ SON GÜN 25 MAYIS 2017

         14 EKİM 2015 TARİHİNDE YAPILAN KURA İŞLEMİ İLE TOKİ KARACAÖREN KONUTLARINDAN KONUT HAKKI BULUNAN HAK SAHİPLERİ İÇİN “KONUT SATIŞ SÖZLEŞMESİ” İMZALAMA TARİHİ SON GÜN 25 MAYIS 2017 ….

KARACAÖREN TOKİ KONUTLARINDAN KONUT HAKKI BULUNAN HAK SAHİPLERİNİN

  • EN GEÇ 25 MAYIS 2017 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR
  • TÜRKİYE HALKBANKASI PURSAKLAR ŞUBESİNDE,
  • “KONUT SATIŞ SÖZLEŞMESİ” İMZALAMA İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMASI GEREKMETDİR.

 

18 NİSAN 2016 TARİHİNDE BAŞLATILAN “KONUT SATIŞ SÖZLEŞMESİ” İMZALAMA SÜRECİ 25 MAYIS 2017 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR UZATILMIŞ OLUP, BU TARİHTEN SONRA TEKRAR EK SÜRE VERİLMEYECEK,  KONUT ALMA HAKKI İPTAL EDİLECEKTİR.

KARACAÖREN TOKİ KONUTLARINDAN KONUT HAKKI OLAN HAK SAHİPLERİNİN             25 MAYIS 2017 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR TÜRKİYE HALKBANKASI PURSAKLAR ŞUBESİNE GİDEREK “KONUT SATIŞ SÖZLEŞMESİ”Nİ İMZALAMALARI GEREKMEKTEDİR.

  • SATIŞ SÖZLEŞMESİ İMZALAMA AŞAMASINDA KONUTUN SATIŞ BEDELİNİN 5500 TL’Sİ (ASGARİ PEŞİNAT TUTARIDIR) PEŞİNAT OLARAK ALINACAK VE GERİ KALAN TUTAR 180 AY TAKSİT ÖDEMELİ OLACAKTIR.
  • KONUTLARIN TAKSİT ÖDEMELERİ, KONUT TESLİM İŞLEMLERİNİ TAKİBEN BAŞLATILACAKTIR.
  • BU DURUMDAKİ HAK SAHİPLERİNE YAPILMAKTA OLAN KİRA VE LOJMAN YARDIMLARI “KONUT ANAHTAR TESLİM İŞLEMİ”Nİ TAKİBEN SONLANDIRILACAKTIR.
  • YAPILACAK İŞLEMLERDE NÜFUS CÜZDANI İBRAZI ZORUNLUDUR.

KARACAÖREN TOKİ KONUTLARI KONUT TESLİM TARİHLERİ  www.tobas.com.tr ADRESİ, DUYURULAR BÖLÜMÜNDEN İLAN EDİLECEKTİR.

HAKSAHİPLERİNİN KARACAÖREN TOKİ KONUTLARI KONUT TESLİM TARİHLERİNİ, TOBAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİNDEN TAKİP ETMESİ GEREKMEKTEDİR.

TOKİ KARACAÖREN HAKSAHİBİ KONUTLARI KONUT SATIŞ BEDELLERİ, PEŞİNAT TUTARLARI, KONUT ANAHTAR TESLİM İŞLEMLERİ VE DİĞER KONULARDA

AYRINTILI BİLGİ İÇİN;

TOBAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ

0 312 340 58 58 DAHİLİ 127 -129